• Úvod
  • >>
  • Tablety
  • >>
  • Kód 204 - Sila ozajstného bojovníka - bolesti pohybového aparátu

204 Sila ozajstného bojovníka

15,90
Skladom
+ -

SHU JING HUO XUE WAN mod.

Výživový doplnok
Sila ozajstného bojovníka, kód 204 - TCM Herbs - bolesti pohybového aparátu - výrazné, ostré bolesti vo svaloch a kĺboch, bolesti, ktoré vystreľujú do dolných končatín, mravenčenie, brnenie či necitlivosť v končatinách a bolesti tela, chronické problémy - Tradičná čínska medicína.
Dávkovanie:
4 tablety 3x denne, deti od 3 rokov - 2 tablety 3x denne, zapiť vodou
Výrobca:
Medichin, Belgie
Distribútor:
TCM Herbs, České Budejovice

Súvisiace produkty

Kód 700, 701 - Šaolínový olej - bolesti pohybového aparátu

Šaolínový olej, kód 700, 701 - TCM Herbs - 100% prírodný bylinný masážny olej proti bolesti pohybového aparátu - utišuje bolesť, zmenšuje opuchy, regeneruje a relaxuje šľachy a svaly, ale aj na nádchu, kašeľ u malých detí - v 25 alebo 50 ml balení - Tradičná čínska medicína.
12,90

Kód 900 - Nápoj čínskych MUDRcov

Nápoj čínskych MUDRcov, kód 900 - TCM Herbs - vylučuje škodliviny z tela - hrčky v prsníkoch, celulitída, kožné výrastky, obezita - posilňuje organizmus - Tradičná čínska medicína.
19,90
+ -

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...