Bylinné tablety TCM

Zdolanie ohnivého zrázu, kód 016 - TCM Herbs - problémy so spánkom - zmes je určená k liečbe „horúčosti v srdci a v tenkom čreve“, ťažkosti v ústach typu zápalov ďasien, afty, opuchnuté ďasná a bolesti zubov, smäd na studené nápoje a začervenaná tvár - Tradičná čínska medicína.
Detail
Hostina piatich chutí, kód 105 - TCM Herbs - tráviace problémy - vetry, pocit plnosti v bruchu a zlé trávenie ako je grganie, pálenie záhy, nevoľnosť, mäkká stolica, zvlášť u starších ľudí, u detí - Tradičná čínska medicína.
Detail
Prečistenie kalnej studničky, kód 102 - TCM Herbs - močové problémy - liečba močového mechúra a ľadvín - infekcie, zápaly - pálenie, časté močenie, obtiažne, bolestivé močenie s krvou - Tradičná čínska medicína.
Detail
Stíšenie veternej búrky, kód 064 - TCM Herbs -tráviace problémy -pretrvávajúce tráviace poruchy a bolesti po operácií žlčníka, zažívacie ťažkosti aj pôsobením chronického stresu, nesprávnymi stravovacími návykmi a prepracovaním. Zmes redukuje pôsobenie stresu na organizmus, u žien pomáha navyše normalizovať menštruáciu - tradičná čínska medicína.
Detail

Nápoje

Nápoj zo zlatého koreňa, kód 877 - TCM Herbs - vysoko účinný nápoj - posilňuje fyzickú výdrž i psychickú odolnosť, pôsobí v dvoch hlavných okruhoch - antidepresívnom a kardiovaskulárnom - Tradičná čínska medicína.
Detail
Nápoj piatich hviezd, kód 850 - TCM Herbs - metabolické problémy - obezita, vysoký krvný tlak, trombóza, ebmbólia, angína pektoris, zvýšený cholesterol, krvné tuky a krvný cukor, vyššia zrážanlivosť krvi - psychické ťažkosti - ľahká depresia, alebo naopak podráždenosť a agitácia - Tradičná čínska medicína.
Detail
Tibetský klenot Cordyceps (v prášku), kód 198 - TCM Herbs - regeneruje organizmus , vyčerpaný chorobami, liekmi, fyzickou či duševnou prácou (tzv. dobíja baterky), vhodný pre udržiavanie zdravia, pre stavy so zníženou imunitou (časté a opakované infekcie, astma) či naopak stavy sa zvýšenou imunitou (všetky alergické ochorenia, ekzémy, autoimúnne ochorenia, nádorové ochorenia) - Tradičná čínska medicína.
Detail
Nápoj strieborného vetra, kód 844 - TCM Herbs - prechladnutie, chrípka, viróza, angína, zápal dutín, zápal stredného ucha, svrbivý a pálivý atopickýekzém, svrbenie kože, očí, nosa a hrdla - Tradičná čínska medicína.
Detail

Oleje a sirupy

Mišpulníkový sirup lahodnej chuti 120 ml, kód 301 - TCM Herbs - utišuje kašeľ, najmä dráždivý, rôzneho pôvodu, pri alebo po infekcii, alergii, obzvlášť vhodný pre deti - Tradičná čínska medicína.
Detail
Šaolínový olej, kód 700, 701 - TCM Herbs - 100% prírodný bylinný masážny olej proti bolesti pohybového aparátu - utišuje bolesť, zmenšuje opuchy, regeneruje a relaxuje šľachy a svaly, ale aj na nádchu, kašeľ u malých detí - v 25 alebo 50 ml balení - Tradičná čínska medicína.
Detail

Knihy

Kniha Na frekvencii čínskej medicíny, slúži širokej verejnosti k pochopeniu tradičnej čínskej medicíny a k vzbudeniu záujmu každého človeka o svoje zdravie. 
Detail
Kniha Od prameňa čínskej medicíny - pútavé knižné dielo - ako sa zbaviť rôznych problémov, ako nájsť pokoj, ako v zdraví prežiť každodenný stres a zhon, s množstvom receptov na zdravé a chutné jedlá - Tradičná čínska medicína.
Detail

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...