Bylinné tablety TCM

Tajomstvo zlatej skrinky, kód 171 - TCM Herbs - civilizačné problémy - podporuje a dopĺňa tzv. životnú energiu človeka, pre podporu organizmu, pri prejavoch predčasného starnutia - Tradičná čínska medicína.
15,90 €
+ -
Uvoľnenie karmínovej rieky, kód 051- TCM Herbs - pre ženy - bolestivá menštruácia pri poruchách rovnováhy ženského organizmu, bolesti pred alebo na začiatku menštruácie, a to v prípade kedy sa menštruácia oneskoruje, sprevádzaná kŕčovými bolesťami - tradičná čínska medicína.
15,90 €
+ -
Vidina pokojného odpočinku, kód 066 - TCM Herbs - nespavosť a psychické problémy - epileptické záchvaty a kŕče, škrípanie zubov či kŕče, nočné mory, hystéria, nekľudný spánok, búšenie srdca s úzkosťou, nafúknutie a nechutenstvo. Väčšinou sa táto harmonizujúca zmes užíva hlavne u detí - tradičná čínska medicína.
15,90 €
+ -
Záveje plné nádeje, kód 053 -TCM Herbs - ženské ochorenia - nepravidelná menštruácia, bolestivá (predčasná, oneskorená), slabá menštruácia s predĺženým krvácaním, krvácanie uprostred menštruačného cyklu (špinenie) chronická endometrióza, zápaly v podbrušku - tradičná čínska medicína.
15,90 €
+ -

Nápoje

Nápoj piatich hviezd, kód 850 - TCM Herbs - metabolické problémy - obezita, vysoký krvný tlak, trombóza, ebmbólia, angína pektoris, zvýšený cholesterol, krvné tuky a krvný cukor, vyššia zrážanlivosť krvi - psychické ťažkosti - ľahká depresia, alebo naopak podráždenosť a agitácia - Tradičná čínska medicína.
21,90 €
+ -
Tibetský klenot Cordyceps (v prášku), kód 198 - TCM Herbs - regeneruje organizmus , vyčerpaný chorobami, liekmi, fyzickou či duševnou prácou (tzv. dobíja baterky), vhodný pre udržiavanie zdravia, pre stavy so zníženou imunitou (časté a opakované infekcie, astma) či naopak stavy sa zvýšenou imunitou (všetky alergické ochorenia, ekzémy, autoimúnne ochorenia, nádorové ochorenia) - Tradičná čínska medicína.
20,90 €
+ -
Nápoj čínskych MUDRcov, kód 900, 901 - TCM Herbs - vylučuje škodliviny z tela - hrčky v prsníkoch, celulitída, kožné výrastky, obezita - posilňuje organizmus - v 100 g alebo 200 g balení - Tradičná čínska medicína.
21,90 €
Nápoj zo zlatého koreňa, kód 877 - TCM Herbs - vysoko účinný nápoj - posilňuje fyzickú výdrž i psychickú odolnosť, pôsobí v dvoch hlavných okruhoch - antidepresívnom a kardiovaskulárnom - Tradičná čínska medicína.
45,90 €
+ -

Oleje a sirupy

Šaolínový olej, kód 700, 701 - TCM Herbs - 100% prírodný bylinný masážny olej proti bolesti pohybového aparátu - utišuje bolesť, zmenšuje opuchy, regeneruje a relaxuje šľachy a svaly, ale aj na nádchu, kašeľ u malých detí - v 25 alebo 50 ml balení - Tradičná čínska medicína.
12,90 €

Knihy

Kniha Na frekvencii čínskej medicíny, slúži širokej verejnosti k pochopeniu tradičnej čínskej medicíny a k vzbudeniu záujmu každého človeka o svoje zdravie. 
12,90 €
+ -
Kniha Od prameňa čínskej medicíny - pútavé knižné dielo - ako sa zbaviť rôznych problémov, ako nájsť pokoj, ako v zdraví prežiť každodenný stres a zhon, s množstvom receptov na zdravé a chutné jedlá - Tradičná čínska medicína.
15,90 €
+ -

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...