• Úvod
  • >>
  • Tablety
  • >>
  • Kód 007 - Vyvanutie dračej jaskyne - nachladnutie a alergie

007 Vyvanutie dračej jaskyne

15,90
Skladom
+ -

BI MIN GAN WAN mod.

Výživový doplnok
Vyvanutie dračej jaskyne, kód 007 - TCM Herbs - nachladnutie a alergie - akútna a chronická nádcha, alergická nádcha, akútne alergické prejavy v peľovej sezóne, zápal nosových dutín - Tradičná čínska medicína.
Dávkovanie:
4 tablety 3x denne, deti od 3 rokov - 2 tablety 3x denne, zapiť vodou
Výrobca:
Medichin, Belgie
Distribútor:
TCM Herbs, České Budejovice

Súvisiace produkty

Kód 153 - Ebenový vetrolam - znížená imunita

Ebenový vetrolam, kód 153 - TCM Herbs - znížená imunita - aj na prevenciu a liečbu častých infekčných a alergických ochorení, na posilnenie celkovej obranyschopnosti a imunity organizmu - Tradičná čínska medicína
15,90
+ -

Kód 700, 701 - Šaolínový olej - bolesti pohybového aparátu

Šaolínový olej, kód 700, 701 - TCM Herbs - 100% prírodný bylinný masážny olej proti bolesti pohybového aparátu - utišuje bolesť, zmenšuje opuchy, regeneruje a relaxuje šľachy a svaly, ale aj na nádchu, kašeľ u malých detí - v 25 alebo 50 ml balení - Tradičná čínska medicína.
12,90

Kód 002 - Chlad rannej hmly - nachladnutie a virózy

Chlad rannej hmly, kód 002 -TCM Herbs - Chrípka, virózy, horúčka s bolesťami hrdla, slnečná žihľavka, akútne alergické stavy - Tradičná čínska medicína.
15,90
+ -

Kód 114 - Zátišie pustovníka Changa - kožné problémy

Zátišie pustovníka Changa, kód 114 - TCM Herbs - kožné problémy - silné svrbenie, škrabanie a následné zanesenie infekcie so spomaleným hojením kože - Tradičná čínska medicína.
15,90
+ -

Kód 844 - Nápoj strieborného vetra

Nápoj strieborného vetra, kód 844 - TCM Herbs - prechladnutie, chrípka, viróza, angína, zápal dutín, zápal stredného ucha, svrbivý a pálivý atopickýekzém, svrbenie kože, očí, nosa a hrdla - Tradičná čínska medicína.
21,90
+ -

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...