TEST Dobrý jazyk


Test Dobrý jazykOdporúčame Vám využiť TEST DOBRÝ JAZYK.

Vyšetrenie jazyka je veľmi špeciálna a dôležitá súčasť vyšetrenia podľa tradičnej medicíny, pretože z jazyka možno priamo "vyčítať" diagnózu (podľa TCM). Hodnotí sa tvar a farba jazyka, veľkosť a farba povlaku apod.

Vyšetrenie jazyka prevádza MUDr. Petr Hoffmann na základe fotky jazyka a vyplneného dotazníka, ktorý mu je zaslaný.

Najneskôr do 7 dní vám bude emailom doručený výsledok testu - ak nie, môžete ho event. nájsť aj vo SPAMe.

Spolu s diagnózou dostanete text s odporúčaniami a odporúčanou stravou, ktorú by bolo potrebné pri terapii čínskymi bylinnými tabletami dodržiavať. Kontroly sú zvyčajne od 1 do 3 mesiacov podľa stavu.


Liečba spočíva v podávaní čínskych bylinných zmesí vo forme tabliet. Tieto 100% prírodné, vysoko koncentrované bylinné zmesi sú vyrábané v európskych podmienkach a ich zloženie je upravené pre dnešnú dobu. Užívajú sa 3 x denne 4 tablety, zapíjajú sa vodou. Sú ľahko vstrebateľné a pohodlné na užívanie, oproti napr. náročnejšej príprave čínskych čajov, ktoré sú navyše pre svoju značne horkú chuť ťažko jedlé, najmä u detí. Dávka je zvyčajne na 1 až 2 mesiace, kedy opätovne zasiela odfotený jazyk. U chronických ťažkostí je liečba dlhodobejšia, tzn. väčšinou niekoľko mesiacov. Platí pravidlo, že koľko rokov trvá choroba, toľko mesiacov by aj v optimálnom prípade mala trvať liečba.

Tradičná čínska medicína je predovšetkým medicínou preventívnou, tak si možno len priať, aby sme sa (ne) riadili čínskym príslovím: Kope studňu, až keď má smäd.

Z vyššie popísaného vyplýva, že tí z vás, ktorí sa zaujímajú o tradičnú čínsku medicínu si môžu svoj jazyk vyfotiť digitálnym fotoaparátom či kvalitným mobilom a zaslať v dotazníku.

Bez pripojenia fotky jazyka a vyplneného dotazníka však nemožno dotazník odoslať! Najlepšie je fotiť ráno či nalačno, pokiaľ možno bez blesku a s prirodzeným svetlom.

Podľa tradičnej čínskej medicíny sa rovnaká choroba či rovnaké príznaky môžu na jazyku prejavovať rôzne a naopak - rovnako vyzerajúce jazyk môže zodpovedať rôznym chorobám.

V rubrike Hlavné ťažkosti uvádzajte skôr vaše najzávažnejšie subjektívne ťažkosti a príznaky ako diagnózy západnej medicíny, pretože tie nie sú pre čínsku medicínu až tak podstatné (napr. pálenie záhy, pocit ťažoby po jedle či bolesti pod rebrami je pre TCM oveľa cennejší príznak, než konštatovanie: chronická gastritída či zvýšený cholesterol a podobne.

Takisto nezlučujte prosím do jedného testu akútne a chronické ťažkosti, inak je potom výsledok zavádzajúci, napr. akútny kašeľ s nádchou a s teplotou pri viróze a chronickej bolesti chrbta s chronickým pískaním v ušiach 

Test Dobrý jazyk je zadarmo a anonymný. 

Potvrdenie o prijatí Testu Dobrý jazyk vám bude ihneď odoslaný na vašu emailovú adresu. V opačnom prípade ste neuviedli správne emailovú adresu a odpoveď od nás nemožno odoslať, preto dbajte prosím na presné vyplnenie vašej emailovej adresy. 

Takýto dotazník sa vypĺňa na originálnej stránke patentnimedicina.cz

Od Mudr. Petra Hoffmanna obdržíte najpresnejšiu diagnózu ako aj vzácne odporúčania, ktoré pomáhajú tisícam pacientov. 

 

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...