TEST Dobrá menštruácia


Test Dobrá menštruácia je určený pre ženy, ktoré majú akékoľvek menštruačné ťažkosti a chcú ich riešiť prirodzenejšou cestou než len syntetickými hormóny - teda úpravou stravy a bylinnými produktmi.

V teste je 10 okruhov otázok (celkom 70 otázok), týkajúcich sa vášho zdravotného stavu a hlavne menštruácie. Na každý okruh otázok môžete vybrať aj niekoľko odpovedí súčasne a to vždy podľa intenzity ťažkostí (čierna - žiadne ťažkosti, zelená - slabá intenzita, modrá - stredná intenzita, červená - silná intenzita).

V prípade, že neviete, tak radšej neodpovedajte. Test je anonymný a zadarmo a výsledok testu dostanete ihneď. Zobrazí sa vám priamo v prehliadači po odoslaní testu. 

Optimálna dobrá (fyziologická) menštruácia sa objavuje zvyčajne medzi 26. až 32. dňom a trvá od 3 až 7 dní. Menštruačná krv je tmavo červená, svetlejšie na začiatku, tmavšie uprostred a ružovejšia na konci krvácania, nie je ani riedka (vodová), ale ani hustá (lepkavá). Krv by mala tiecť voľne, skôr redšia než hustejšie a nemali by sa v nej vyskytovať krvnej zrazeniny.

Produkty TCM Herbs sú testované

Každá šarža bylín v produktoch TCM Herbs je testovaná v akreditovanom laboratóriu pre liečivá Phytax vo švajčiarskom Schlierene, a to na identifikáciu ...

Nie je laboratórium ako laboratórium

Laboratórium pre potravinové doplnky je povinné preverovať len prítomnosť ťažkých kovov, plesní a baktérií - nestanovuje však obsah pesticídov. Zatiaľ čo certifikované ...